Home

patio Ktorý mráz световна купа баку 2019 výletná loď prechladnutie bodnutie

Художественная гимнастика для Вас

Второ злато за гимнастичките ни в надпреварата за световната купа в Баку

Българската делегация пристигна в Баку за Световната купа по художествена  гимнастика - По света и у нас - БНТ Новини
Българската делегация пристигна в Баку за Световната купа по художествена гимнастика - По света и у нас - БНТ Новини

Стилияна Николова с корени от Добрич стана шампионка в многобоя на Световната  купа - Про Нюз Добрич
Стилияна Николова с корени от Добрич стана шампионка в многобоя на Световната купа - Про Нюз Добрич

БТА :: Миневска и Воложанина са извън първите 10 в многобоя на Световната  купа в Ташкент, добро представяне на Дара Малинова на турнир в Баку
БТА :: Миневска и Воложанина са извън първите 10 в многобоя на Световната купа в Ташкент, добро представяне на Дара Малинова на турнир в Баку

По-малко от 100 дни до борбата на най-добрите гимнастички в Баку -  Гимнастика
По-малко от 100 дни до борбата на най-добрите гимнастички в Баку - Гимнастика

Стилияна Николова и Ева Брезалиева оглавиха класирането на Световната купа  в Баку - По света и у нас - БНТ Новини
Стилияна Николова и Ева Брезалиева оглавиха класирането на Световната купа в Баку - По света и у нас - БНТ Новини

БТА :: Стилияна Николова спечели трети златен медал, три отличия и за Ева  Брезалиева на финалите на Световната купа в Баку
БТА :: Стилияна Николова спечели трети златен медал, три отличия и за Ева Брезалиева на финалите на Световната купа в Баку

Дерби на Лондон на арената в Баку и с европейски залог - bTV Спорт

България - топки - многобой - Световна купа по художествена гимнастика -  София 2019 - YouTube
България - топки - многобой - Световна купа по художествена гимнастика - София 2019 - YouTube

27.04 СВЕТОВНА КУПА В БАКУ МНОГО СИЛНА ИГРА НА АНСАМБЪЛА В СЪЧЕТАНИЕТО С 5  ОБРЪЧА И ВТОРО МЯСТО ВЪВ ВРЕМЕННОТО КЛАСИРАНЕ ЗА БЪЛГАРИЯ - Българска  федерация по художествена гимнастика - новини, събития, награди, информация
27.04 СВЕТОВНА КУПА В БАКУ МНОГО СИЛНА ИГРА НА АНСАМБЪЛА В СЪЧЕТАНИЕТО С 5 ОБРЪЧА И ВТОРО МЯСТО ВЪВ ВРЕМЕННОТО КЛАСИРАНЕ ЗА БЪЛГАРИЯ - Българска федерация по художествена гимнастика - новини, събития, награди, информация

Бронз за грациите ни в многобоя в Баку | спортни новини от insport.bg

Световна купа по художествена гимнастика – последни новини и актуална  информация
Световна купа по художествена гимнастика – последни новини и актуална информация

Боряна Калейн и Ева Брезалиева ще представят България на Световната купа в  Баку през уикенда - Topsport.bg
Боряна Калейн и Ева Брезалиева ще представят България на Световната купа в Баку през уикенда - Topsport.bg

Тасева и Калейн далече от медалите в многобоя на Световната купа в Баку -  bTV Спорт
Тасева и Калейн далече от медалите в многобоя на Световната купа в Баку - bTV Спорт

Още един златен триумф за ансамбъла ни в Баку - Общество - Спорт - Новините  на NOVA - NOVA
Още един златен триумф за ансамбъла ни в Баку - Общество - Спорт - Новините на NOVA - NOVA

Стилияна Николова грабна титлата в многобоя на Световната купа по  художествена гимнастика в Баку | Посоки Плевен - Новинарски сайт
Стилияна Николова грабна титлата в многобоя на Световната купа по художествена гимнастика в Баку | Посоки Плевен - Новинарски сайт

Магдалина Миневска остана 12-а в многобоя на Световната купа по  художествена гимнастика в Узбекистан - По света и у нас - БНТ Новини
Магдалина Миневска остана 12-а в многобоя на Световната купа по художествена гимнастика в Узбекистан - По света и у нас - БНТ Новини

Ансамбълът с шесто място на Световната купа в Баку

Какво да очакваме от Световното по художествена гимнастика в Баку -  Гимнастика
Какво да очакваме от Световното по художествена гимнастика в Баку - Гимнастика

Боряна Калейн води в класирането за многобоя след съчетанията с обръч и с  топка на Световната
Боряна Калейн води в класирането за многобоя след съчетанията с обръч и с топка на Световната

Khrystyna Pohranychna Senior Hoop AA 32,900 - International Tournament  "Miss Valentine 2023" - YouTube
Khrystyna Pohranychna Senior Hoop AA 32,900 - International Tournament "Miss Valentine 2023" - YouTube

БТА :: Българската делегация пристигна в Баку за участие на Световната купа  по художествена гимнастика
БТА :: Българската делегация пристигна в Баку за участие на Световната купа по художествена гимнастика